Hírek

RÖAK-diadal a Zádor Emlékversenyen

A Somogyjádon megrendezett Zádor Tibor Emlékversenyen 8 csapat vett részt, köztük a RÖAK négy gyermek korosztályú leány együttese. A torna során mindenki sokat játszhatott, a mérkőzések alatt fejlődtek a játékosok. Különösen a jó hozzáállásban léptek előre a torna-győztes csapat tagjai, akik az OGYB hatos döntőjébe bejutott Újpest csapatát győzték le.

2014.04.16 22:50

tovább

Hírek

Országos döntőben a fiú gyermekcsapat!

Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is bejutott az országos hatos döntőbe a Kaposvári Röplabda Akadémia fiú gyermekcsapata. Kovács Balázs tanítványai az elődöntő második fordulójában, Sümegen vívták ki a szép sikert. 

2014.04.14 16:36

tovább

Hírek

Versenyben a mini leányok

Három tornán is szerepeltek az elmúlt időszakban a Kaposvári Röplabda Akadémia leány mini korú együttesei. A fiatalok előbb egy hazai rendezésű tornán léptek pályára a Toldi iskolában, majd Tatabányán, aztán Győrben szerepeltek.

2014.04.14 12:30

tovább


II. RÖAK Kupa Fiú Mini Torna

II. RÖAK Kupa Fiú Mini Torna
2014. februárr 22. Szombat
39. kép


Tovább
RÖAK Fiú ifi - ZTE

RÖAK Fiú ifi - ZTE  NB II
2013. december 1. Kodály Iskola tornaterme
79. kép


Tovább
Leány mini és szupermini

2013. november 16. Diamant-RÖAK Kupa leány mini és szupermini röplabdatorna
Kaposvár, Gárdonyi Géza Tagiskola
87. kép


Tovább
Leány OGYB 2013

2013. december 14. Leány OGYB, 2. forduló, Kaposvár, Munkácsy Mihály Gimnázium
73. kép


Tovább
Leány OSB 2013

Leány OSB 2013. november 30. Munkácsy Mihály Gimnázium
108. kép


Tovább
Leány mini korosztály I. csoport - Pintér Zsanett

Horváth Éva Sára, Vértes Boglárka, Kelemen Kirilla, Pap Dóra, Pavlovics Zsófia, Vágner Nikolett Anna, Kiss Hanna, Szikra Borbála, Kozma Karina, Zsom Virág, Balogh Dorottya Krisztina, Sándor Nóra, Budai Eliza, Lapat Lili, Mészáros Réka, Gróf Zsófia Karina, Kanyár Fanni, Deák Sára Rita, Balogh Boglárka, Vata Liliána, Tóth Hanna Róza, Takács Jázmin 

Edző: Pintér Zsanett


Tovább
Leány mini korosztály II. csoport - Rák Rebeka

Nagyhegyesi Laura, Zádori Dóra, Csornai Sára, Warmbir Krisztina Nicole, Limbek Leila, Kovács Lili Hanna, Embersics Aliz, Szabó Regina, Mettner Andrea, Berke Zsófia, Stettner Zsófia, Vértes Dorottya, Pavlovics Tímea, Druzsin Petra, Pap Nikolett, Kelemen Leila, Hernesz Lilla, Stirling Anna, Horváth Mariann

Edző: Rák Rebeka


Tovább
Leány gyermek I. csoport - Jezeri Tibor

Bak Krisztina, Tóth Fanni, Borovszky Réka, Zsebők Dina, Tóth Dorina, Ullrich Boglárka, Béres Barbara, Szöllősi Kíra, Mészáros Zsófia, Csima Flóra, Zsom Anna, Nagy Mia, Nagy Lola, Rucz Réka, Garami Hanna

Edző: Jezeri Tibor


Tovább
Leány gyermek II. csoport - Nagy Andrea

Szekér Amarilla, Váldi Dominika, Fejes Réka, Rákhely Fanni, Wágner Viktória, Becker Elisa, Fábián Julianna, Fehér Katalin, Torma Szilvia, Szabó Kinga, Újlaki Hanna, Szerecz Dalma, Hock Flóra, Dross Lídia, Horváth Adél, Knetl Rebeka, Szolnoki Kitti, Gál Fruzsina, Molnár Eszter, Nagy Barbara, Bogdán Annabella, Szabó Karina, Fügedi Anna

Edző: Nagy Andrea


Tovább
Leány serdülő - Csitári Virág

Keen Alexandra, Bekes Lilla, Kozics Boglárka, Zalavári Hanna, Csutorás Roberta, Duduka Inez, Miklai Mercédesz, Nagy Szabina, Kocsis Luca, Fülöp Zsófia, Ratasics Réka, Csatos Eszter, Kalóz Niki, Mike Mercédesz, Hanusz Réka, Schablauer Luca, Zsebők Alexandra

Edző: Csitári Virág


Tovább
Fiú Mini - Ágfalvi Krisztina

Göcz Bálint (1), Burucz Márk (13), Rajnics Márton (12), Jenei Tamás (5), Embersics Levente (4), Csordás Barnabás (2), Maráczi Gergő (7), Fenyő Balázs (6), Nagy Dávid (3), Osváth András (10), Solymosi Soma (14), Szitás Benjámin (8), Jámbor Dávid (10), Komáromi Attila (7)
Edző: Ágfalvi Krisztina


Tovább
Fiú gyermek - Kovács Balázs

Kontra Dominik (2), Kiss Máté (7), Komáromi Richárd (1), Pusztai Olivér (8), Csíkvár Máté (9), Hanga Márton (6), Nagy Norbert (4), Götz Bálint (11), Szabó Bence (5), Kovács Dániel (10), Márton Mátyás (14), Agócs Barnabás (13)
Edző: Kovács Balázs


Tovább
Galéria archívum
Tovább